Luxuoso Studio Em Sumare - Ao Lado Metro Vila Madalena
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Luxuoso Studio Em Sumare - Ao Lado Metro Vila Madalena São Paulo van 27 m² ligt in de Pompeia wijk van São Paulo, binnen 5 minuten loopafstand van Feira Livre en biedt ruimte aan maximaal 2 gasten. Dit 1-badkamer appartement biedt uitzicht op de tuin.
Dit appartement heeft een welgelegen locatie op ongeveer 350 meter van Rua Cayowaa en net om de hoek bij metrostation Vila Madalena. De Catedral da Sé de São Paulo bevindt zich op afstand van 6 km van Luxuoso Studio Em Sumare - Ao Lado Metro Vila Madalena, terwijl Rua Madalena busstation op slechts 5 minuten lopen van het pand ligt. Deze accommodatie is op op afstand van 4 km van het Edifício Itália gelegen.
De accommodatie biedt gasten een patio en een balkon, evenals modern comfort zoals airconditioning. Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet in het appartement. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en badlakens.
Luxuoso Studio Em Sumare - Ao Lado Metro Vila Madalena heeft toegang tot een complete keuken met een koelkast en een oven. Dit appartement is op 5 km van Congonhas luchthaven. Dit appartement beschikt over een privézwembad en een zonneterras voor het comfort van de gasten.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Luxuoso Studio Em Sumare - Ao Lado Metro Vila Madalena?
Luxuoso Studio Em Sumare - Ao Lado Metro Vila Madalena heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Welke luchthaven is het dichtst bij Luxuoso Studio Em Sumare - Ao Lado Metro Vila Madalena gesitueerd?
Congonhas luchthaven en Luxuoso Studio Em Sumare - Ao Lado Metro Vila Madalena zijn gescheiden door een 5 km afstand. - ❓
Is er openbaar vervoer naast Luxuoso Studio Em Sumare - Ao Lado Metro Vila Madalena?
De dichtstbijzijnde bushalte is Rua Madalena en deze bevindt zich op 5 minuten wandelafstand van Luxuoso Studio Em Sumare - Ao Lado Metro Vila Madalena. - ❓
Heeft Luxuoso Studio Em Sumare - Ao Lado Metro Vila Madalena een internetverbinding?
Ja, Luxuoso Studio Em Sumare - Ao Lado Metro Vila Madalena is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit appartement. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een privézwembad.